Tattu R-Line V5.0 4S 850mAh 14.8V 150C XT30
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zgodnie z potrzebami rynku z przyjemnością ogłaszamy nowy dodatek do serii Tattu R-Line Version 5.0, cenionej w społecznościach wyścigów FPV i freestyle. Ta aktualizacja oferuje pilotom szerszy zakres opcji zasilania, poprawiając osiągi i zwrotność lotu.
Tattu R-Line Version 5.0 850mAh 4S 150C lipo battery została zaprojektowana z myślą o wydajności i niezawodności. To idealne dopasowanie do dronów FPV 3–5 cali, zapewniające równowagę między wagą a mocą w wyścigach.
Dzięki naszej unikalnej technologii Al Boehmite seria Tattu R-Line Version 5.0 zwiększa ogólną wydajność i spójność mocy.
Funkcje baterii Tattu V5 850mAh 4S 150C:
- Zastosowanie technologii X Al Boehmite
- Wysoka spójność i ciągłe oddawanie mocy
- Mniejszy spadek wydajności po cyklach
- Wyższy poziom napięcia podczas rozładowania
- Odporność na upadki
Specyfikacja baterii Tattu V5 850mAh 4S 150C:
- Pojemność: 850mAh
- Napięcie: 14.8V / 4S
- Współczynnik rozładowania: 150C
- Waga: ok. 99g
- Wymiary: ok. 60×31×32mm
Zastosowanie baterii Tattu V5 850mAh 4S 150C:
Tattu R-Line Version 5.0 850mAh 4S 150C 14.8V Lipo battery jest specjalnie zaprojektowana do dronów FPV 3–5 cali.
Dane techniczne
| Ilość ogniw | 4S |
| Pojemność | 850 mAh |
| Typ | LiPo |
| Złącze | XT30 |
| Napięcie | 14.8 V |
| Wydajność prądowa | 150C |
| Waga (g) | 99g |
| Wymiary (mm) | 60 x 31 x 32 |
| Sztuki w zestawie | 1 |