Tattu R-Line 1S 500mAh 3.7V 95C BT2.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tattu 500mAh 3.7V 95C 1S1P Lipo Battery Pack z wtykiem BT2.0
Specyfikacja:
- Pojemność: 500mAh
- Napięcie: 3.7V
- Maks. ciągły prąd rozładowania: 95C
- Waga: ok. 14g
- Wymiary: ok. 59×18×7mm
Cechy:
- Wyjątkowa technologia układania warstw umożliwia pojemność 500mAh na ogniwo.
- Wysoka wydajność rozładowania i wysoka gęstość energii.
- Wysokiej jakości surowce litowo-polimerowe z Japonii i Korei.
- Akumulatory Tattu zapewniają niezawodne zasilanie dla Twojego multirotora FPV.
Zastosowanie: Odpowiednia do: Beta Meteor65 Pro, NewBeeDrone AcroBee65, Tiny Whoop
Dane techniczne
| Ilość ogniw | 1S |
| Pojemność | 500 mAh |
| Typ | LiPo |
| Złącze | BT2.0 |
| Napięcie | 3.7 V |
| Wydajność prądowa | 95C |
| Waga (g) | 14g |
| Wymiary (mm) | 59 x 18 x 7 |
| Sztuki w zestawie | 1 |