CNHL LiPo 6S 1500mAh 22.2V 100C XT60 Black Series
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Ilość ogniw | 6S |
| Pojemność | 1500 mAh |
| Typ | LiPo |
| Złącze | XT60 |
| Napięcie | 22.2 V |
| Wydajność prądowa | 100C |
| Waga (g) | 266 g |
| Sztuki w zestawie | 1 |