CNHL LiPo 6S 1400mAh 22.2V 150C XT60 Ultra Black
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Ilość ogniw | 6S |
| Pojemność | 1400 mAh |
| Typ | LiPo |
| Złącze | XT60 |
| Napięcie | 22.2 V |
| Wydajność prądowa | 150C |
| Waga (g) | 239 g |
| Sztuki w zestawie | 1 |