CNHL LiPo 4S 850mAh 14.8V 70C XT60 MiniStar
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Ilość ogniw | 4S |
| Pojemność | 850 mAh |
| Typ | LiPo |
| Złącze | XT60 |
| Napięcie | 14.8 V |
| Wydajność prądowa | 70C |
| Waga (g) | 110 g |
| Wymiary (mm) | 33 x 30 x 62 |
| Sztuki w zestawie | 1 |