CNHL LiPo 4S 1800mAh 14.8V 120C XT60 MiniStar
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Ilość ogniw | 4S |
| Pojemność | 1800 mAh |
| Typ | LiPo |
| Złącze | XT60 |
| Napięcie | 14.8 V |
| Wydajność prądowa | 120C |
| Waga (g) | 209 g |
| Sztuki w zestawie | 1 |