CNHL LiPo 4S 1500mAh 14.8V 120C XT60 MiniStar
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Ilość ogniw | 4S |
| Pojemność | 1500 mAh |
| Typ | LiPo |
| Złącze | XT60 |
| Napięcie | 14.8 V |
| Wydajność prądowa | 120C |
| Waga (g) | 189 g |
| Wymiary (mm) | 39.5 x 34.5 x 75 |
| Sztuki w zestawie | 1 |