CNHL LiPo 4S 1300mAh 14.8V 100C XT60 Black Series
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Ilość ogniw | 4S |
| Pojemność | 1300 mAh |
| Typ | LiPo |
| Złącze | XT60 |
| Napięcie | 14.8 V |
| Wydajność prądowa | 100C |
| Waga (g) | 163 g |
| Sztuki w zestawie | 1 |