CNHL LiPo 3S 450mAh 11.1V 70C XT30 MiniStar
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Ilość ogniw | 3S |
| Pojemność | 450 mAh |
| Typ | LiPo |
| Złącze | XT30 |
| Napięcie | 11.1 V |
| Wydajność prądowa | 70C |
| Waga (g) | 49 g |
| Sztuki w zestawie | 1 |